Rozgrywka ONLINE

"Paweł Edmund Strzelecki - podróż w nieznane"

Rozgrywka ONLINE

CZEGO POTRZEBUJECIE?

Każdy z graczy musi dysponować telefonem typu smartphone z dostępem do sieci internet.

Rozgrywka ONLINE

WARUNKI ROZGRYWKI

W rozgrywce może wziąć udział od 1 do 20 osób. Gra przeznaczona jest dla dzieci (od 7 roku życia), młodzieży i dorosłych. Grę można w każdej chwili zakończyć lub przerwać.

Rozgrywka ONLINE

CEL GRY

Celem gry jest zebranie jak największej liczby kart oraz pełnych zestawów kart. Każdemu zestawowi jest przypisany jeden kolor i zawiera w sobie sześć kart ponumerowanych o 1 do 6.

W grze ONLINE możesz kolekcjonować zarówno wirtualne karty jak i zestawy wirtualnych kart. Wygrywa ten, kto najwięcej zestawów. Jeżęli więcej graczy ma tę samą liczbę zestawów, ranking ustalany jest według liczby kart poza zestawami.

Rozgrywka ONLINE

STWÓRZ POKÓJ GRY

Jeden z graczy tworzy wirtualny pokój do gry. Aby to zrobić należy poprzez przeglądarkę internetową w telefonie otworzyć adres gry.polskiemaki.org/strzelecki. Każdy pokój uzyskuje unikalny numer ID widoczny w górnej części ekranu (sześć cyfr)

Rozgrywka ONLINE

UZUPEŁNIJ PROFIL

Każdy z graczy tworzy profil do rozgrywki. Należy wybrać awatar oraz nick, którym gracz będzie się posługiwać podczas danej rozgrywki.

Rozgrywka ONLINE

ZAPROŚ POZOSTAŁYCH GRACZY

Gracz, który stworzył pokój, podaje kod innym graczom. Pozostali gracze dołączają do gry wpisując odpowiedni numer pokoju ID.

Rozgrywka ONLINE

ROZPOCZĘCIE GRY

Jeżeli na liście w pokoju gry onlie widoczni są wszyscy gracze, możecie przystąpić do rozgrywki.

Każdorazowo gracze zgłaszają gotowość do rozgrywki klikając na ekranie odpowiednią opcję.

Rozgrywka ONLINE

PRZEBIEG GRY - QUIZ

Rozpoczęście rozgrywki w danej turze każdorazowo rozpoczyna wylosowanie karty. Następnie na ekranie pojawi się quiz i pytanie, na które gracz ma 20 sekund, aby odpowiedzieć (zaznaczyć poprawną odpowiedź na ekranie).

Za poprawną odpowiedź uzyskasz elektroniczną kopię wylosowanej karty. W danej turze każdy gracz może wylosować inną kartę.

Rozgrywka ONLINE

ZAKOŃCZENIE GRY

Gra kończy się gdy większość graczy oznaczy opcję zakończ. Następuje podliczenie posiadanych przez graczy wirtualnych kart i zestawów wirtualnych kart. Na tej podstawie ustalony zostaje finalny ranking rozgrywki.


POZNAJ ZASADY GRY

"Paweł Edmund Strzelecki - podróż w nieznane"

Rozgrywka KARCIANA

Rozgrywka HYBRYDOWA